Kontakt oss - Inpublish
106
page-template,page-template-full_width_centered,page-template-full_width_centered-php,page,page-id-106,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Bestill trykksaker

Bestill trykksaker

Bredt spekter av produkter og tjenester

Inpublish tilbyr et bredt spekter av produkter og tjenester innen trykksaker, bannere, plakater, messeutstyr og mye mer. Vi ønsker du tar kontakt dersom du har spørsmål knyttet til dette. Teamet er her for å besvare eller utføre din bestilling på best mulig måte.

Ta kontakt og vi vil gjøre vårt beste for å hjelpe deg.

eva
Eva Vik Johannessen

Produksjonsleder og fakturaansvarlig
468 10 701
eva@inpublish.no

 

rita
Rita Johansen

Produksjon digitaltrykk/ferdiggjøring
468 08 825
rita@inpublish.no

espen
Espen Sand

Produksjon digitaltrykk/ferdiggjøring
995 52 176
espen@inpublish.no

 

anne
Anne M. Lygård

Produksjon plakat/banner
941 60 001
anne@inpublish.no

christer
Christer Nilssen

Produksjon plakat/banner
468 08 811
christer@inpublish.no

 

mortada2
Mortada Asadi

Produksjon plakat/banner
906 16 409
mortada@inpublish.no

 

Kjell Arne Solbrekke

Prosjektleder og rådgiver
918 02 507
kjellarne@inpublish.no



Ønsker du info eller råd til løsninger, ta kontakt!